Gdy potrzebujesz pomocy..

Potrzebujesz pomocy

Jesteś rodzicem/opiekunem dziecka niepełnoletniego.
Zdajemy sobie sprawę, że jest Ci trudno i sytuacja, w której się obecnie znajdujesz jest dla Ciebie ogromnym stresem, dostarcza wielu trosk i zmartwień dotyczących funkcjonowania w nowej rzeczywistości.

Mamy dla Ciebie propozycje, które pozwolą zmobilizować Twoje siły do walki z chorobą.
Możemy:
  1. Pozyskać środki finansowe i rzeczowe pozwalające na kontynuację Twojego leczenia.
  2. Uwzględnić najpilniejsze potrzeby związane z codzienną egzystencją.
  3. Udzielić wsparcia psychicznego i emocjonalnego oraz ułatwić kontakty międzyludzkie.
  4. Zaproponować wszechstronną opiekę przez osoby odpowiednio do tego przygotowane.

Mamy dla Ciebie propozycje, które rozświetlą Twoje smutne dni, przez to, że damy radość Twojemu dziecku.

Możemy:

1. Wyprawić dziecku urodziny, imieniny.
  2. Zorganizować dla Twojej pociechy wypoczynek weekendowy, letni bądź zimowy.
  3. Pomóc dziecku realizować jego zainteresowania i uzdolnienia.
  4. Umożliwić dziecku uczestnictwo w imprezach kulturalno-oświatowych i okolicznościowych.
  5. Pomóc dziecku nadrobić zaległości w nauce.

Pobyt w klinice, w szpitalu poza miejscem zamieszkania, nie musi oznaczać dla Ciebie rozłąki z dzieckiem. Możemy sprawić, że w tych trudnych chwilach będziesz je mieć przy sobie. Wspólne spędzenie czasu z dzieckiem może być realne dzięki zapewnieniu Tobie środka transportu i fachowej opieki medycznej.

Napisz do nas na adres Fundacji Salutis: salutis-koszalin@wp.pl