Wrześniowy koncert

• Fundacja wspólnie z Dziećmi Big Beatu, w projekcie Back 2 Beat organizuje dwa koncerty na rzecz podopiecznych fundacji, w dniu 20 września bieżącego roku w Teatrze Variete Muza w Koszalinie przy ul. Morskiej 9 o godz. 18.00 i o godz. 20.00. Podczas koncertu odbędzie się licytacja przedmiotów należących do gwiazd polskiej estrady, między innymi Katarzyny Sobczyk i Czesława Niemena. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie.

Koncert

Dzień Dziecka

• W pierwszych dniach czerwca w naszym lokalu zorganizowano imprezę z okazji Dnia Dziecka połączoną z Dniem Mamy i Taty. Wystąpiły dzieci i młodzież z Pałacu Młodzieży w Koszalinie. W spotkaniu uczestniczył także Sergiusz Fabian, syn znanej piosenkarki Katarzyny Sobczyk, w towarzystwie perkusisty z zespołu "Marrakesh", którzy dali od siebie dzieciom drobne upominki. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele lokalnych mediów. Dzieci i rodzice dostali także prezenty od sponsorów. Słodkości na czerwcowe świętowanie otrzymałyśmy od niezawodnych Państwa Suszyckich z ciastkarni "Poznańska." oraz Koszalińskiego Banku Żywności.

Spotkanie kwietniowe

• 20 kwietnia 2012 roku w nowej siedzibie przy ulicy Piłsudskiego 28 w Koszalinie odbyło się spotkanie dla rodziców i ich dzieci, korzystających ze wsparcia Fundacji oraz wolontariuszy. Spotkanie upłynęło w wiosennej atmosferze. Poczęstunek dla uczestników spotkania przygotowały dwie koszalińskie ciastkarnie: Pana Pielesiaka i Państwa Suszyckich Podopieczni fundacji otrzymali paczki, przygotowane z rzeczy zakupionych przez lokalnych ofiarodawców.

Spotkanie kwietniowe